Menu

Super Multitimes Progressive

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Super Multitimes Progressive

Výherní Automat Super Multitimes Progressive Online ZdarmaAutomat Super Multitimes Progressive HD je v podstatě tradičním výherním automatem pocházejícím od společnosti iSoftbet. V tomto výherním automatu na vás čeká spousta jedinečných prvků a převratů. Před vámi se otevře lákavé 3D prostředí s neobyčejnou HD grafikou, která vás během hry bude skvěle bavit. Mimo excelentní grafiky získáte také skvělé bonusy a násobitele. Jedinečná je také bonusová hra se čtyřmi úrovněmi, která hráčům v každé úrovni nabídne progresivní jackpot. Pro hraní na tomto automatu se nemusíte nikde registrovat. Tak neváhejte a otestujte vaše schopnosti roztočením válců tohoto průlomového automatu.

Výherní Automat Super Multitimes Progressive Online Zdarma

 

Tento výherní automat má tradiční téma. Před vámi se objeví tři řádky a 5 válců, které můžete roztočit jak na vašem počítači, tak i na mobilních zařízeních. Zahrát si můžete s jakýmkoli počtem vsazených mincí, které můžete podle libosti měnit. Vaše sázka se může pohybovat od 0,01 do 25 mincí. Chcete-li ale hrát o progresivní jackpot, musíte vsadit 5 mincí na každou výherní linii. Výhry v tomto hracím automatu získáte za spojení stejných symbolů, které tvoří výherní kombinace.
Symbol dolarového znaku vám nabídne ty nejvyšší výhry. Za spojení 3, 4 nebo 5 těchto symbolů na jedné výherní linii získáte 4000, 6000 nebo 8000 mincí. Výherní kombinace se tvoří ve směru zleva doprava, počínaje válcem nejvíce vlevo. Protože se jedná o klasický výherní automat, tak se v něm setkáte i s klasickými symboly. Jedná se o modrou sedmičku, červenou sedmičku, třešně a zvony. Výhry vám přinese dokonce i spojení červených a modrých sedmiček se symbolem bar, pokud se tato kombinace nachází na aktivní výherní linii.

No comments

Napsat komentář

Přihlášení se do zpravodaje

PENÍZE ZDARMA ZA VAŠI PLATNOU EMAIL ADRESU! ZADEJTE EMAIL A OBDRŽÍTE NEJLEPŠÍ BONUSY!!!!!!

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget