Menu

Soccer Safari

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Soccer Safari

Výherní Automat Soccer Safari Online ZdarmaTento výherní automat byl zveřejněn v průběhu Světového poháru ve fotbale v roce 2010 společností Microgaming. Hra nabízí extrémní dávku zábavy se spoustou akce. Není absolutně žádná šance, že byste se při hraní tohoto skvělého výherního automatu zdarma mohli nudit. Nicméně v tomto výherním automatu nenaleznete žádné běžné hráče fotbalu. Místo toho má tento super pohodový automat zdarma tým postavený ze zvířecích hráčů.

Výherní Automat Soccer Safari Online Zdarma

 

A nejen to, všichni fanoušci, a dokonce i komentátoři jsou zvířata. Tento úžasný výherní automat má snad všechny druhy bonusových funkcí. Grafická stránka, animace a zvukové efekty jsou naprosto dokonalé a ve velmi vysoké kvalitě ve srovnání s ostatními výherními automaty v této kategorii. Tento výherní automat má 5 válců se skvělými 30 výherními liniemi. Rozsah sázek je velmi široký. Od 1 do 20 centů na výherní linii. Pokud jste nováčkem a hledáte méně rizikové hry, můžete využít nižších sázek. Opravdová zábava ale nastane při vsazení maximální sázky.

No comments

Napsat komentář

Přihlášení se do zpravodaje

PENÍZE ZDARMA ZA VAŠI PLATNOU EMAIL ADRESU! ZADEJTE EMAIL A OBDRŽÍTE NEJLEPŠÍ BONUSY!!!!!!

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget