Menu

Scrooge

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Scrooge

Výherní Automat Scrooge Zdarma OnlineJedná se o výherní automat zdarma na motivy známé sváteční povídky s názvem Vánoční pohádka. Tento výherní automat je přímo nadupán zábavnými prvky. Mimo samotné téma automatu je tím nejzajímavějším na tomto automatu jeho jackpot v hodnotě 120 000 mincí. Tento skvěle pohodový výherní automat zdarma pochází z dílny společnosti Microgaming.

Výherní Automat Scrooge Zdarma Online

 

Má celkem 5 válců, 50 výherních linií a celou nálož svátečních prvků. S tímto úžasných výherním automatem se dokážete vánočně naladit kdykoli během roku. Mimo to je tato skvělá hra naplněna bonusy. Naleznete zde wild symboly, násobitele, bonusovou Vánoční večeři a dokonce i spiny zdarma. Symboly jsou postavy ze samotné povídky. Jednou z postav je Tiny Tim. Ten má tu moc vynásobit vaši sázku na výherní linii až 200x. Nevrlý a zlý Jacob Marley je další podobnou postavou, která také dokáže vynásobit vaši sázku až 250x.

No comments

Napsat komentář

Přihlášení se do zpravodaje

PENÍZE ZDARMA ZA VAŠI PLATNOU EMAIL ADRESU! ZADEJTE EMAIL A OBDRŽÍTE NEJLEPŠÍ BONUSY!!!!!!

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget