Menu

Royal Jewels

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Royal Jewels

Výherní Automat Royal Jewels Online ZdarmaTento výherní automat se rozkládá na 5 válcích s 10 výherními liniemi. Royal Jewels je jedním z nejlepších video automatů od vývojářské společnosti Zeus Play. A i když má tento výherní automat velmi nízkou kvalitu grafické stránky, představuje velmi zajímavou hru. Jednotlivé symboly se zobrazují na černém pozadí a narazit můžete na koruny, šperky a svazky peněz. Všechny symboly vám navíc vyplatí rozdílné výhry, které jsou přehledně uvedeny v tabulce výplat. Jedná se o skvělý výherní automat zdarma vhodný hlavně pro začátečníky. Je totiž opravdu jednoduchý a nemá příliš mnoho komplikovaných pravidel. To ale neznamená, že se tento výherní automat nemůže líbit i naprostým veteránům.

Výherní Automat Royal Jewels Online Zdarma

 

V tomto hracím automatu zdarma je velmi jednoduché získat výhry. Jediné, co pro to musíte udělat, je spojit tři stejné symboly na jedné výherní linii. Výherní kombinace se v tomto automatu tvoří ve směru zleva doprava i zprava doleva. Právě výplaty v obou směrech jsou skvělým důkazem toho, že se jedná o velmi jednoduchou automatovou hru. Pokud ale máte i tak své obavy, můžete si nejdříve zahrát tento výherní automat zdarma a teprve poté do něj vložit vlastní peníze. Při hraní se soustřeďte hlavně na symboly královských šperků. Za tyto symboly vyhrajete ty nejvyšší možné odměny. K tomu navíc je zde i scatter symbol. Při jeho zobrazení na 3, 4 nebo 5 válcích aktivujete 10 spinů zdarma. Během této bonusové hry se na válcích budou dít opravdové divy a hra dostane naprosto jiný rozměr. Naší jedinou výtkou tak zůstává fakt, že tento výherní automat si nezahrajete na žádném mobilním přístroji.

No comments

Napsat komentář

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget