Menu

Marilyns Diamonds

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Marilyns Diamonds

Výherní Automat Marilyns Diamonds Online ZdarmaPokud hledáte klasický herní zážitek, pak musíte vyzkoušet tento výherní automat. V tomto snu o diamantech Marylin Monroe tato nádherná a půvabná žena pro hráče ožije v obklopení některých drahých kamenů, které se k ní jednoduše hodí. Na válcích tohoto výherního automatu zdarma Marylin určitě několikrát zahlédnete a to tento automat na Quasar Gaming opravdu oživuje. Triky potřebné k jeho ovládání jsou velmi jednoduché a brzy ho budete ovládat jako profesionálové. Před začátkem hry ale nejdříve nastavte vaše sázky pomocí tlačítek + a -. Tlačítko more info zase skrývá všechny informace o symbolech a jejich výplatách.

Výherní Automat Marilyns Diamonds Online Zdarma

Hra se odehrává na běžných pěti válcích a hráčům nedává žádnou možnost na nastavení počtu výherních linií. Jedná se totiž o jeden z výherních automatů bez výherních linií. Znamená to, že výherní kombinace tvoří jakékoli tři stejné symboly nacházející se kdekoli na sousedních válcích.

No comments

Napsat komentář

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget