Menu

Magic Mushrooms

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Magic Mushrooms

Výherní Automat Magic Mushrooms Zdarma OnlineMagic Mushrooms je jedinečný pětiválcový video automat se 40 výherními liniemi od společnosti Yggdrasil Gaming. V tomto automatu máte jedinečnou a vzrušující možnost vyhrát až 75 spinů zdarma. Díky této hře navíc zažijete opravdu kouzelnou noc v lese plném kouzelných hub.

Výherní Automat Magic Mushrooms Zdarma Online

Výherní automat Magic Mushrooms patří mezi ty nejroztomilejší a nejštědřejší automaty, které tato společnost v poslední době vydala. Samozřejmostí je i spousta speciálních funkcí, které vás budou ke hraní lákat znovu a znovu. Mezi speciální funkce patří násobitelé, rozšiřující se wild symboly a spiny zdarma. Tyto funkce nejenže jsou velmi štědré, ale dělají hru velmi napínavou. Můžete si být jisti, že si tuto hru opravdu zamilujete. Kompatibilní je s operačními systémy Mac, Windows a s mobilními telefony.

Výherní automat Magic Mushrooms je vysoce kvalitní HD automatem se spoustou wild symbolů, spinů zdarma a kouzelných násobitelů. Průběh hry je rychlý a grafická stránka je opravdu 3D. Zvukové efekty jsou stejně tak přirozené jako přitažlivé a hráčům je nabídnuta celá řada sázek, ze kterých si mohou vybrat. Hodnota mincí, sázky na linii a výherní linie jsou na obrazovce jasně vyznačeny. Celkově se jedná o výherní automat, který nemůžeme než doporučit. Tak si ho pořádně užijte.

No comments

Napsat komentář

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget