Menu

Magic Crystals

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Magic Crystals

Výherní Automat Magic Crystals Online ZdarmaVýherní automat Magical Crystal obsahuje 5 válců se třemi řádky, ale místo klasických výherních linií se jeho tvůrce rozhodl vložit do něj 243 možností na tvoření výherních kombinací. Automat obsahuje scatter symbol, wild symbol, násobitele a spiny zdarma. Tu nejhodnotnější výplatu získáte spojením 5 wild symbolů na sousedních válcích směrem zleva doprava.

Výherní Automat Magic Crystals Online Zdarma

Výherní automat Magic Crystal obsahuje 8 standardních symbolů, které vyobrazují drahé kameny. Čtyři nejhodnotnější symboly jsou symboly v podobě opracovaných drahých kamenů v diamanty a čtyři další symboly, které jsou neopracované drahokamy, vám vyplatí výhry nižší. Mimo zmíněných standardních hracích symbolů narazíte i na scatter symbol a wild symbol.

Wild symbol

Wild symbol má v tomto výherním automatu podobu obsidiánu, který funguje jako náhrada za všechny ostatní herní symboly. Pomůže vám tak doplnit neúplné výherní kombinace a získat mnohem více výher. Všechny výherní kombinace, kterých se účastní, navíc vynásobí dvěma. To stejné platí i pro bonusové spiny zdarma. Wild symbol v této automatové hře ale nemůže nahradit scatter symbol.

Scatter symbol

Scatter symbolem je zlatý symbol a při jeho zobrazení třikrát, čtyřikrát nebo pětkrát kdekoli na válcích vyhrajete postupně 15, 20 nebo 25 spinů zdarma.

Hodnota sázek

Hodnota vsazených mincí se v tomto výherním automatu pohybuje od 0,01 do 0,50 dolarů. Je možné také upravit počet vsazených mincí na každou výherní linii.

 

No comments

Napsat komentář

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget