Menu

Knights Quest

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Knights Quest

Výherní Automat Knights Quest Zdarma OnlineExistuje snad někdo, kdo neměl v oblibě rytíře? S tímto výherním automatem se nejenže objevíte uprostřed světa rytířů, ale navíc můžete zažít celou středověkou Evropu. Všechny použité symboly zpracovávají toto téma a jistě vás osloví. Pokud si chcete zahrát opravdu tematicky zaměřenou hru, tak byste si měli spustit právě tuto. Má pár opravdu skvělých funkcí a navíc má dodatečnou mini hru, která se roztočí při získání správné kombinace symbolů na válcích. Jedná se o výherní automat zdarma, který si můžete zahrát na stránkách Quasar Gaming za reálné peníze. Můžete také vyzkoušet i jiné hry, například King’s Treasure nebo Columbus Deluxe.

Výherní Automat Knights Quest Zdarma Online

 

Scatter symbolem v této hře je drak a wild symbolem je dvorní šašek. Vaše výhry můžete také maximalizovat pomocí bonusové hazardní hry. Symboly vám v této hře přinesou výhru vždy, když je dokážete spojit na výherní linii bez žádného přerušení jiným symbolem.

No comments

Napsat komentář

Přihlášení se do zpravodaje

PENÍZE ZDARMA ZA VAŠI PLATNOU EMAIL ADRESU! ZADEJTE EMAIL A OBDRŽÍTE NEJLEPŠÍ BONUSY!!!!!!

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget