Menu

Genies Gems

Fullscreen
Light Switch
300EUR
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Genies Gems

Výherní Automat Genies Gems Zdarma OnlineTento džin je poněkud schopnějším než džin z Aladinovy lampy. Konkrétně tento džin možná neumí stavět hrady, ale určitě vás dokáže učinit neskutečně bohatými, a to během malého okamžiku. Ve skutečnosti tento skvělý výherní automat zdarma pochází od společnosti Microgaming, která do něj vložila úžasnou grafiku, animace a skvělou doprovodnou hudbu.

Výherní Automat Genies Gems Zdarma Online

 

Tento výherní automat zdarma se skládá z 5 válců a 5 výherních linií. Šance na získání výher jsou velmi vysoké a za výherní kombinace můžete získat opravdu vysoké ceny. Tou nejvyšší cenou je 50 000 dolarů, což je ve světě výherních automatů opravdu závratná částka. Průběh hry je velmi hladký a zábavný, stejně jako všechny ostatní výherní automaty od Microgaming, akorát je zde méně pravidel. Tím nejcennějším symbolem je symbol džina, ale ve hře se nachází i spousta dalších symbolů, včetně tradičních symbolů hracích karet. Každý z těchto symbolů vám nabídne jiné výhry, ale jackpot získáte právě za symboly kouzelného džina.

No comments

Napsat komentář

Přihlášení se do zpravodaje

PENÍZE ZDARMA ZA VAŠI PLATNOU EMAIL ADRESU! ZADEJTE EMAIL A OBDRŽÍTE NEJLEPŠÍ BONUSY!!!!!!

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget