Menu

Bullion Bars

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Bullion Bars

Výherní Automat Bullion Bars Online ZdarmaHrajete rádi piškvorky? Pak byste si jistě měli zahrát i tento výherní automat. Bullion Bars totiž adaptovala tuto hru do formy výherního automatu dostupného zdarma. Naleznete zde také zlaté nápisy Bar a nezanedbatelné výhry, které zaručují, že tato hra není vůbec chamtivá. Původním tvůrcem této hry je společnost Novomatic, známá pro své originální a zajímavé tematické výherní automaty se skvěle navrženými výplatami. Toho si také můžete všimnout v tomto výherním automatu. Chcete-li si zahrát další podobné hry, vyzkoušejte Book of Ra Deluxe a Boto Bingo.

Výherní Automat Bullion Bars Online Zdarma

 

Bullions bars je tříválcový výherní automat s 20 výherními liniemi. Na každou výherní linii můžete vsadit jednu minci, ale sázky jsou limitovány. Nejnižší možná sázka je 0,001 mince. Tato hra je opravdu štědrá a celková návratnost k hráči je dost vysoká. Pokud se vám poštěstí vytočit ti jackpot, můžete se těšit až na 200 000x vaši sázku.

No comments

Napsat komentář

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget