Menu

Three Kingdoms Gameplay

Fullscreen
Light Switch
300EUR
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Three Kingdoms Gameplay

Three Kingdoms Gameplay Automat Online ZdarmaVe starověké Číně se schyluje k válce a vy jste k této události přizváni. Účastněte se tohoto boje a pomozte tak vašemu klanu přežít. Ve výherním automatu Three Kingdom musíte prokázat svoji vynalézavost a kuráž, za které budete nádherně odměněni.

Three Kingdoms Gameplay Automat Online Zdarma

 

Atmosféra tohoto výherního automatu je zlověstná, čemuž napomáhají i zvolené tmavé tóny a dech beroucí 3D animace. Válce tohoto výherního automatu zabírají většinu herní obrazovky a jsou orámovány obrovským zlatým drakem.

Při hraní tohoto výherního automatu máte naprostou volnost. Nastavit můžete úplně všechny hodnoty. K tomu potřebná tlačítka naleznete v ovládacím panelu umístěném pod válci. K dispozici budete mít maximálně 30 výherním linií, které jsou rozmístěny na 5 válcích. Pamatujte si ale, že pokud chcete vyhrát více peněz, tak také musíte vsadit vyšší sázky. Jakmile všechno potřebné nastavíte, tak už nezbývá nic jiného, než roztočit válce. Hrát budete celkem s 8 symboly a všechny výhry, které můžete získat, odpovídají sázce jedné mince.

Herní symboly

Těmi nejběžnějšími symboly tohoto výherního automatu jsou vějíře, koně a meče. Za tyto symboly můžete vyhrát peněžní částky v hodnotě od 5 do 200 mincí. Snažte se tak získat co nejvyšší výherní kombinace. Méně běžnými symboly jsou symboly císaře, vojáků a kurtizán. Již za spojení dvou stejných symbolů získáte drobnou výhru, ale ty nejvyšší výhry dosahují až nádherných 2000 mincí.

No comments

Napsat komentář

Přihlášení se do zpravodaje

PENÍZE ZDARMA ZA VAŠI PLATNOU EMAIL ADRESU! ZADEJTE EMAIL A OBDRŽÍTE NEJLEPŠÍ BONUSY!!!!!!

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget