Menu

Super Hot

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Super Hot

Automat Super Hot Online ZdarmaModerní výherní automaty vás už unavují? Žádné speciální funkce vás už nezajímají a chtěli byste se vrátit zpět ke starým dobrým klasickým automatům? Pak je výherní automat Super Hot tou správnou automatovou hrou, kterou musíte vyzkoušet. Jedná se o výherní automat zdarma od společnosti Wazdan Gaming, který představuje naprostou klasiku. Nemá žádné speciální funkce, které by vás zaslepily. Obsahuje pouze 3 válce a 5 výherních linií, na kterých si můžete zahrát stejně jako na starých online casino automatech.

Automat Super Hot Online Zdarma

 

Celá hra se odehrává ve tmavé místnosti, která je naplněna plameny a ohněm. Všude kolem vás jsou rozmístěny záhadné předměty. Na válcích naleznete 4 karetní barvy – srdce, hvězdy, třešně a zlaté sedmičky. Grafická stránka byla propracována do nejmenších detailů a použité animace jsou také velmi zábavné. Když získáte výherní kombinaci, tak všechny symboly poskakují, jakoby vám fandily.

No comments

Napsat komentář

Přihlášení se do zpravodaje

PENÍZE ZDARMA ZA VAŠI PLATNOU EMAIL ADRESU! ZADEJTE EMAIL A OBDRŽÍTE NEJLEPŠÍ BONUSY!!!!!!

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget