Menu

Le Mystere Du Prince

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Le Mystere Du Prince

Le Mystere Du Prince Automat Online ZdarmaTento výherní automat je považován za naprostý trhák. Jedná se o tu automatovou hru, díky které byla společnost Zeus Play uznána jako jedna z nejlepších společností vytvářející výherní automaty. Tím nejlepším na výherním automatu Le Mystere Du Prince je jeho grafická stránka. Tato úžasná grafická stránka dostane snad každého hráče. Jedná se o skvělou tematickou hru a na rozdíl od ostatních výherních automatů, které vždy obsahují symboly 9, 10, J, Q, K a A, tento výherní automat má pro vás připravených i spoustu tematických symbolů. Tematické symboly jsou zde zároveň i těmi nejhodnotnějšími symboly, takže se na ně při hraní zaměřte. Pokud chcete při hraní vaše výhry ještě zvýšit, tak máte možnost využít hazardní hru, ve které získáte dvojnásobné výhry. V tomto výherním automatu zdarma je hazardní funkce známá spíše jako režim bestie.

Le Mystere Du Prince Automat Online Zdarma

 

V režimu bestie můžete zdvojnásobit, ztrojnásobit nebo zčtyřnásobit všechny vaše výhry. Tuto funkci spustíte velmi jednoduše, ale není to jediná bonusová funkce tohoto automatu. Narazit můžete i na scatter bonus, ve kterém získáte spiny zdarma. Během spinů zdarma budou všechny vaše výhry vynásobeny 2x nebo 3x. Vyhrát tak můžete mnohem více než v hlavní hře. K dispozici budete mít i spoustu dalších funkcí, které vám vyhrávání v tomto výherním automatu zdarma usnadní. Celkově tak musíme konstatovat, že v tomto výherním automatu si užijete nejen skvělou grafickou stránku, ale i obrovské výhry. Pokud už máte dost všech retro výherních automatů a chcete zažít opravdu napínavou hru, tak jste na té správné adrese. Tato automatová hra vás bude napínat ihned od jejího spuštění.

No comments

Napsat komentář

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget