Menu

Joker 40

Fullscreen
Light Switch
300EUR
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Joker 40

Joker 40 Automat Online ZdarmaVýherní automat Joker 40 je inspirovaný retro hazardními hrami a nabízí vám výhru jackpotu v hodnotě 2000násobku vaší sázky. Tento automat obsahuje 40 výherních linií, které se nachází napříč 5 válci. Rozptyl výher je nastaven na vysokou úroveň, což znamená, že na výhry budete muset někdy čekat déle, ale o to budou zase vyšší. Při hraní se soustřeďte na symbol žolíka, který je wild symbolem a na bonusové kolo, které obsahuje 30 spinů zdarma.

Joker 40 Automat Online Zdarma

 

Joker 40 je klasickým výherním automatem, ve kterém se objevují hlavně ovocné symboly, šťastné číslo 7 a hvězdy. Automat nicméně neobsahuje žádné 3D prvky ani jiné graficky detailně zpracované funkce.

Abyste v tomto výherním automatu vyhráli, musíte tvořit kombinace minimálně tří stejných symbolů na výherních liniích. Pokud se vám podaří vytvořit výherní kombinaci z pěti symbolů žolíků, tak získáte jackpot. Chcete-li ale dosáhnout na slušné peněžní odměny, tak rozhodně hrajte s opravdovými penězi. Nejnižší vsazenou částkou je 0,50 kreditů na každou výherní linii, což dává celkem 20 kreditů.

Speciální funkce automatu

Symbol žolíka má v tomto výherním automatu také roli wild symbolu. Znamená to, že když se objeví na válcích, tak ho můžete využít k doplnění výherních kombinací nebo nahrazení chybějících symbolů. Wild symbol nicméně nemůže nahradit scatter symbol hvězdy.

Jako bonusovou hru má tento výherní automat pro své hráče připravenu doplňkovou hazardní hru s možností získání výher 50/50. Po každé výhře se tato bonusová hra aktivuje a vyzve hráče, aby si vybrala jednu ze dvou nabízených barev (černou nebo červenou). Vyhrát je možné dvojnásobek nebo nic.

No comments

Napsat komentář

Přihlášení se do zpravodaje

PENÍZE ZDARMA ZA VAŠI PLATNOU EMAIL ADRESU! ZADEJTE EMAIL A OBDRŽÍTE NEJLEPŠÍ BONUSY!!!!!!

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget