Menu

Wild Thing

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Wild Thing

Hrací Automat Wild Thing Online ZdarmaWild Thing je výherním automatem založeným na ovocném tématu. Automat je velmi jednoduchý, má 4 válce a 10 výherních linií a hráči tradičních výherních automatů jistě najdou spoustu podobných prvků s ostatními klasickými automaty. Hra je velmi jednoduchá a obsahuje pouze několik málo funkcí. Scatter symbol objevující se na třech a více válcích pro vás bude dobrou zprávou. Scatter symboly vám totiž otevřou od 10 do 20 spinů zdarma, což je ten nejlepší způsob, jak si v této hře napakovat kapsy. Jedná se o výherní automat zdarma, ale na stránkách Quasar Gaming si ho můžete zahrát i za reálné peníze.

Hrací Automat Wild Thing Online Zdarma

Tento výherní automat neobsahuje žádná tematická bonusová kola ani žádný progresivní jackpot. Jedním pohledem vám tak bude jasné, že jde o opravdu základní výherní automat. Nebudete mít ani příliš mnoho šancí na získání vysokých výher, na ně můžete dosáhnout jen při spinech zdarma.

No comments

Napsat komentář

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget