Menu

The Rat Pack

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

The Rat Pack

Hrací Automat The Rat Pack Zdarma OnlineOpravdu neexistuje velké množství výherních automatů, které postaví do hlavní role zrovna krysy a je k tomu asi dobrý důvod. Pokud ale máte dobrý smysl pro srandu a milujete zvuky šedesátých let minulého století, pak si tento výherní automat od Microgaming zamilujete.

Hrací Automat The Rat Pack Zdarma Online

 

Připravte se na setkání s atraktivními krysími postavami, z nichž všechny pochází z původní skupiny Rat Pack ze šedesátých let. Uvidíte tak Franka Sinatru, Sammy Davise jr. a Deana Martina. Grafická stránka hry je kreslená, aby dobře ladila s jejím humorným tématem. Na pozadí můžete zaslechnout jazz a swing, aby bylo do herní akce přidáno i trošku toho pozlátka.

Hráči mohou roztočením těchto pěti válců se 30 výherními liniemi vyhrát až 30 000 kreditů. Takže pokud máte trošku štěstí a vyhrajete zmíněný jackpot, můžete tu trochu pozlátka přidat i do vašeho života. Výherní automat The Rat Pack obsahuje celou řadu krysích postav a nechybí také celá řada speciálních symbolů. Pravděpodobně tím nejcennějším symbolem této hry je obrázek činelů, které fungují i jako scatter symboly. Navíc hra obsahuje hned dva wild symboly.

No comments

Napsat komentář

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget