Menu

Legends of the Sea

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Legends of the Sea

Hrací Automat Legends of the Sea Online ZdarmaVýherní automat Legends of the Sea je pestrobarevný a zajímavý pětiválcový výherní automat s 30 výherními liniemi.

Hrací Automat Legends of the Sea Online Zdarma

 

Symboly tohoto výherního automatu zahrnují poklady, mořské koníky, objevovatele a mořské panny. Kvalita výtvarných prvků automatu výrazně převyšuje průměr a můžete si tak být naprosto jisti, že na vás nečekají žádné průměrné ani standardní symboly. Prostě žádné třešně, bary ani pokerové karty. Většina všech symbolů má 3D formát a skvělé animace. Jejich vzhled je vždy pestrobarevný a zajímavý. Co je ale mnohem důležitější, v nabídce se nachází také wild symboly, které vám pomohou doplnit neúplné výherní kombinace. Ve hře jsou také scatter symboly, které jsou aktivátory spinů zdarma. V bonusovém kole pak budete mít na výběr z několika bublinek, kdy každá z nich znamená okamžité peněžní odměny.

Funkce automatu

Po spuštění automatu se před vámi objeví pět válců, které jsou tematicky upraveny. Na válcích na vás čeká řada bonusů i wild symboly. Funkce automatu jsou stejné, jako u všech ostatních automatů tohoto výrobce. Wild symbol zde slouží jako náhrada všech ostatních herních symbolů a k tvorbě více výherních kombinací. Scatter symbol bude vaším klíčem ke spinům zdarma, kterých můžete získat až 20. Nakonec je zde i bonusový symbol, který aktivuje speciální bonusovou hru.

Tím nejlepším na tomto výherním automatu je, že si ho můžete zahrát naprosto kdekoli a kdykoli. Můžete si ho spustit na tabletech nebo chytrých telefonech. Při hraní na klasických počítačích ale nečekejte příliš kvalitní rozlišení obrazovky.

No comments

Napsat komentář

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget