Menu

Gumball 3000

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Gumball 3000

Hrací Automat Gumball 3000 Online ZdarmaJméno tohoto výherního automatu přináší zpět vzpomínky na opravdu špatnou komedii ze 70. let, která pojednávala o týmech snažících se vyhrát závod napříč USA. Gumball 3000 od Play’N’Go však není komediálně zaměřený výherní automat. Místo toho se jedná o drsnou hru svým vzhledem i provedením, která se snaží oslovit hlavně fanoušky motorových sportů. Jsou zde dvě bonusové hry. Jednou je bonusová hra s volnými zatočeními a druhou je bonusová hra slepého výběru z možností v podobě výběru vaší další destinace v závodu. Pokud znáte více automatů od Play’N’Go, tak uvidíte, že je zde použito stejné spojení volných zatočení a slepého výběru, jako je tomu i u řady jiných jejich her včetně AztecIdols a Chinese New Year, ačkoli jejich vzhled je naprosto jiný.

Hrací Automat Gumball 3000 Online Zdarma

 

Po grafické stránce je tento výherní automat velmi základní. Většinu vizuálního spojení s vámi obstarávají na válcích zářivě oranžové symboly hracích karet. Naleznete zde také několik velmi rychlých aut a pozadí za válci tvoří vlastně přední pohled na chladící mřížku automobilu. Zvukové efekty obsahují trošku taneční hudby a spoustu zvuků motoru aut. Každé zatočení doprovází jedno protočení motoru a každou výhru doprovází ještě silnější řvaní motoru. To vnáší do hry velmi pozitivní a živý pocit, ale pokud nejste úplnými fanoušky závodních aut, tak se po chvíli mohou tyto zvuky stát otravnými.

No comments

Napsat komentář