Menu

Golden Dragon

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Golden Dragon

Hrací Automat Golden Dragon Zdarma OnlineGolden Dragon je výherním automatem s vysokým výherním potenciálem. Tento automat online vypráví o jedné z největších legend, ohnivém drakovi. Jedinečný výherní automat Golden Dragon zdarma je tak schopný zabavit hráče po dlouhé hodiny, aniž by vůbec jevili známky únavy. Tato hra obsahuje 3 nádherně vyzdobené válce s 5 expandujícími výherními liniemi, na kterých budete moci zahlédnout překrásná stvoření. Veškeré díky za tento dobrodružný a zábavný automat zdarma patří společnosti Microgaming.

Hrací Automat Golden Dragon Zdarma Online

 

Grafická stránka, animace a zvukové efekty jsou prostě úžasné a téma záhadného ohnivého draka skvěle doplňují. Tou nejvyšší cenou tohoto výherního automatu zdarma je 5000 mincí. Abyste na tento jackpot dosáhli, musíte vsadit do hry nejvyšší možnou sázku, kterou je 5 mincí. Wild symbolem je samotný zlatý drak, který vám ve hře otevře ty nejhodnotnější výplaty.

No comments

Napsat komentář

Přihlášení se do zpravodaje

PENÍZE ZDARMA ZA VAŠI PLATNOU EMAIL ADRESU! ZADEJTE EMAIL A OBDRŽÍTE NEJLEPŠÍ BONUSY!!!!!!

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget