Menu

Free Spirit

Fullscreen
Light Switch
300EUR
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Free Spirit

Hrací Automat Free Spirit Zdarma OnlineJedná se o jednoduchý a velmi klasický výherní automat, který má pouhé 3 válce a jednu jedinou výherní linii. Konkrétně tento výherní automat zdarma preferuje celá řada hráčů, kteří mají rádi přímočaré a staromódní casino automaty. Tato úžasná hra ale vůbec nezůstává pozadu, co se týče nabídky úžasných odměn. V tomto skvělém výherním automatu totiž naleznete i pohodové bonusové funkce, které zvýší vaše šance na získání výher na maximum.

Hrací Automat Free Spirit Zdarma Online

Maximální jackpot, na který můžete v tomto výherním automatu zdarma dosáhnout, činí 5000 mincí. Vaším klíčem k získání jackpotu je symbol loga hry. Tento symbol je zároveň wild symbolem a funguje i jako násobitel. Když získáte jeden symbol loga hry ve výherní kombinaci, bude vaše výhra zdvojnásobena. Pokud se ve výherní kombinaci objeví hned dva wild symboly, bude celková výhra dokonce vynásobena 4x. Tři wild symboly na výherní linii pak znamenají výhru jackpotu.

No comments

Napsat komentář