Menu

Diego Fortune

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Diego Fortune

Hrací Automat Diego Fortune Online ZdarmaVýherní automat Diego Fortune je automatovou hrou s pěti válci a 20 výherními liniemi. Tento automat je označovaný za jeden z nejúžasnějších výherních automatů vůbec a přinese vám nádherný pohled na deštný prales s ruinami pradávné civilizace.

Hrací Automat Diego Fortune Online Zdarma

 

Hráči by si ale neměli představovat, že se jedná o výherní automat, ve kterém se budou jen tak procházet v lesoparku. V tomto pralese na ně totiž čeká spousta nástrah a pastí, které se mohou objevit při každém zatočení válci. Na druhou stranu ale tento výherní automat obsahuje i spoustu speciálních funkcí, které hráčům pomohou k dosažení spousty peněžních výher. Mezi speciální funkce patří znovu roztočení lepivých válců, spiny zdarma a stacked wild výhry.

Pozadí automatu je jako přerostlá zahrada s bujným divokým životem, který vás jistě pobaví.

Tento výherní automat jednoduše splňuje ty nejvyšší standardy výherních automatů a je tak skvělou konkurencí pro všechny ostatní automaty na trhu. Grafická stránka je vytvořena ve 3D kvalitě a obsahuje i několik speciálních animací, díky kterým bude celé herní prostředí jako živé.

Jak hrát

Začátek vaší hry bude v husté džungli, kterou musíte projít až ke starým ruinám. Vaším hlavním úkolem je nastavit si sázku v rozmezí od 0,20 až do 100,00 mincí. Podle rozmezí sázek je jasné, že je tento výherní automat vhodný jak pro začátečníky, tak i pro velmi zkušené hráče.

Jakmile máte nastavení sázek dokončeno, tak můžete dát do pohybu válce a sledovat, jaké výherní kombinace se na nich zastaví. Výherní kombinace budou tvořeny třemi nebo více stejnými symboly zobrazenými na výherních liniích.

No comments

Napsat komentář

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget