Menu

Barn Ville

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Barn Ville

Hrací Automat Barn Ville Online ZdarmaVýherní automat Barn Ville je v podstatě stíracím losem. Hráči se v tomto výherním automatu musí dostat na farmu, kde se mohou setkat se všemi domácími zvířaty, jako jsou prasata, kozy, koně a osli. Cílem této hry je dosáhnout na tu nejvyšší výhru, která má hodnotu 100 000 mincí. Automat má celkově velmi atraktivní grafiku v kresleném stylu, která vám nabídne odpočinkovou a mírumilovnou atmosféru s jasně slunnou oblohou. Farma je místem, kde všechna tato zvířata žijí, pozorně se ale dívejte a možná naleznete i skryté násobitele.

Hrací Automat Barn Ville Online Zdarma

 

Při hraní tohoto výherního automatu na hráče čeká i jackpot. Hrát je při tom možné i na tabletech nebo mobilních telefonech. Celá herní akce se odehrává na běžném herním poli o velikosti 3×3 a jednotlivá pole mají podobu okének ve stodole. Na tomto herním poli je umístěno 9 symbolů. Pokud chcete začít hrát, tak nejdříve nastavte hodnotu vaší sázky a poté zakupte jeden stírací los.

Jak hrát

Tento výherní automat má velmi jednoduchou ale přitom velmi atraktivní grafickou stránku. Nastavení sázky a zakoupení stíracího losu je velmi jednoduché. Stačí kliknout na tlačítka plus nebo mínus a hodnota sázky se bude pohybovat nahoru nebo dolů. Pokud nechcete do hry investovat vlastní peníze, tak si můžete zahrát i zdarma.

Poté, co se rozhodnete, kolik chcete do hraní vsadit, stačí už jen zakoupit stírací los. Hra začne automaticky. Vaším úkolem je kliknout na jednotlivá okénka a odhalit zvířata, která se za nimi skrývají. Celou hru urychlíte, pokud zvolíte automatické otevření všech okének najednou.

No comments

Napsat komentář

Přihlášení se do zpravodaje

PENÍZE ZDARMA ZA VAŠI PLATNOU EMAIL ADRESU! ZADEJTE EMAIL A OBDRŽÍTE NEJLEPŠÍ BONUSY!!!!!!

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget