Menu

Genius of Leonardo

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Genius of Leonardo

Genius of Leonardo Automat Online ZdarmaVšichni známe vynálezy a práci Leonarda da Vinci. Genius of Leonardo je výherní automat zdarma vytvořený společností EGT a vypráví o vynálezech Leonarda da Vinci a o jeho uměleckých dílech. Tento výherní automat je napínavý, má skvělou grafickou stránku a barevné kontrasty, které hráči výherních automatů milují. Výplaty jednotlivých symbolů jsou slušné a navíc můžete objevovat i další funkce, které tento výherní automat nabízí.

Genius of Leonardo Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat obsahuje možnost, jak jednoduše zdvojnásobit vaše výhry pomocí hazardní funkce a výhry můžete získat velmi jednoduše i díky spinům zdarma. V nabídce je celkem od 5 do 50 spinů zdarma. Jackpoty, které tento výherní automat nabízí, jsou přímo masivní. Díky nim získáte velmi, velmi vysoké výhry. Jeden jackpot v tomto výherním automatu se rovná čtyřem jackpotům v jiných automatech. Narazit můžete také například na symbol Mony Lisy nebo scatter symbol. A když spojíte všechny tyto funkce dohromady, tak vám vznikne pohodový výherní automat, který si s chutí zahrajete. Navíc čím víc tento výherní automat budete hrát, tím víc vás bude přitahovat.

No comments

Napsat komentář

Přihlášení se do zpravodaje

PENÍZE ZDARMA ZA VAŠI PLATNOU EMAIL ADRESU! ZADEJTE EMAIL A OBDRŽÍTE NEJLEPŠÍ BONUSY!!!!!!

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget