Menu

Gladiators of Rome

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Gladiators of Rome

Automat Zdarma Gladiators of Rome OnlineTento výherní automat zdarma je jedním z těch nejzábavnějších automatů na trhu. O slavných a statečných gladiátorech jste jistě už všichni slyšeli, ale příležitost stát se jedním z nich neměl nikdo. Právě nyní máte možnost se jedním z nich stát a ukázat vaše výjimečné dovednosti. Tento skvěle navržený výherní automat zdarma má naprosto vše, co ti nejlepší gladiátoři potřebují a ještě mnohem více. Tím myslíme zejména naprosto skvělé výhry.

Automat Zdarma Gladiators of Rome Online

Tento výherní automat je naplněný spoustou úžasných symbolů, mezi kterými naleznete například i na zlatého orla, který byl symbolem Říma. Snadno se můžete stát miláčkem Césara a vyhrát výjimečné částky. Mimo to je tento výherní automat zdarma vybaven také speciálními bonusovými funkcemi, jako jsou bonusová kola a wild gladiátoři. Tyto bonusové funkce mohou vynásobit vaše výhry a aktivovat spiny zdarma. Tento výherní automat si můžete zahrát na jakémkoli mobilním zařízení včetně tabletů a chytrých telefonů. Vaše gladiátorské dovednosti tak můžete otestovat odkudkoli, stačí mít přístup k internetu.
Samotný průběh hry je velmi jednoduchý. Vaše počáteční sázka se může pohybovat už od 0,2 mince na jedno zatočení, což je jednou z těch nejnižších částek pro výherní automaty. Pokud ale toužíte po vyšších výhrách a zábavnějších funkcích, rozhodně doporučuji začít hrát s vyššími sázkami. Celá hra je pak o čelení různým gladiátorům. Nejvyšší výhra, 1000násobek původní sázky, pak čeká na toho šťastného hráče, který se stane šampionem samotného Césara.

No comments

Napsat komentář

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget