Menu

Germinator

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Germinator

germinaator automat online zdarmaUž vás nudí tisíce variací na klasické výherní automaty a rádi byste vyzkoušeli něco opravdu nového? Automat zdarma Germinator se nepodobá žádnému jinému online automatu a nabízí tedy unikátní zážitek ze hry. Herní principy tohoto automatu se podobají třeba známé logické hře Bejeweled. Vašim úkolem je tedy dostat nejméně tři stejně vypadající symboly vedle sebe ať už v horizontálním nebo vertikálním směru.

Automat Zdarma Germinator Online

 

Pokud se vám povede, že se jich vedle sebe objeví více, získáte zajímavé bonusy. Jednotlivé symboly vyobrazují malé okaté příšerky, které mají představovat viry a bacily. Automat zdarma Germinator neoslňuje náročnou grafikou ani zvukovými efekty, ale za to totálně boří hranice klasických automatů a přináší něco zcela nového. Bylo by tedy chybou si ho alespoň nevyzkoušet.

Germinator zní jako hybridní spojení hospodyně a deratizátora, ale v podstatě jde o jedinečný video automat od společnosti Microgaming, který pojednává o bakteriích (anglicky germs). Pokud chcete vědět, jak bakterie vypadají, tak jsou oranžové, zelené, červené, modré a žluté barvy a na svých kulatých obličejích mají jednotné přihlouplé výrazy. Alespoň takto vypadají ve světě online výherních automatů.
Pokud už vás nudí klasické výherní automaty se symboly třešní, hracích karet a log všech možných her, pak vám výherní automat Germinator nabídne něco naprosto jiného. Místo klasických 3 nebo 5 válců obsahuje tento výherní automat rovnou 6 válců doplněných 12 výherními liniemi.

Všichni víme, že bakterie jsou špatné. Cílem hry Germinator je seřadit tyto špatné buňky dohromady, abyste je mohly z fialové hrací plochy o velikosti 6×6 odstranit. Čím více řad bakterií učiníte, tím více peněz získáte. A vůbec nezáleží na tom, kde tyto řady začínají a končí. Každá řada tří a více bakterií je odstraněna a na její místo jsou svrchu posunuty bakterie nové. Nakonec vám může hrací pole připadat spíše jako 8bitové puzzle než jako tradiční výherní automat.

No comments

Napsat komentář

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget