Menu

Underwater World

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
300EUR

Game Details

Underwater World

Automat Underwater World Online ZdarmaVýherní automat Underwater World je hrou inspirovanou podvodním tématem. Nemyslete si ale, že podvodní svět je vždy nádherný a okouzlující. Pod mořskou hladinou se totiž za poslední dobu nahromadila spousta harampádí.

Automat Underwater World Online Zdarma

Pod vodou leží spousta vraků, které při plavbě najeli na nějaký útes, a potopily se do mořských hlubin. Kolem nich proplouvají v šedých vodách úhoři, kteří se proplétají v dlouhých řasách. Pamatujte si tedy, že pod vodní hladinou na vás čeká i jisté nebezpečí.

V tomto výherním automatu mimo jiné narazíte i na dvě zrzavé mořské panny s přímo andělskými obličeji. Jejich tělo se v mořské vodě nádherně vlní. Víly vypadají velmi atraktivně, ale nenechte se tak snadno svést.

Herní symboly

Nevinné symboly zde představují například želvy, které mají přímo obrovské oči. Dále zde narazíte i na zvědavé klauní ryby. Oliheň nevypadá příliš spokojeně, ale hvězdice je oproti ní šťastná jako prase v chlívku. Pokud pod vodou narazíte na škeble, tak se budete radovat z velkého bohatství. Mušle vám donesou opravdu vysoké výhry. Za tři mušle získáte 15 mincí, za 4 mušle vyhrajete 75 mincí a 5 mušlí vám vyplatí až neuvěřitelných 250 mincí.

Mořská panna je v tomto výherním automatu scatter symbolem. Za tři a více těchto symbolů si tak můžete užít spoustu spinů zdarma. Spiny zdarma můžete i několikrát obnovit a navíc je při nich aktivní i násobitel 3x. Před hraním tohoto výherního automatu se raději vybavte kyslíkovou bombou. Wild symbolem tohoto výherního automatu je žralok, který vás přivede až k 10 000 kreditům. Tuto částku získáte při hraní s maximální sázkou, ale vaše výhry se mohou pohybovat kdekoli od 0,10 do 6 mincí.

No comments

Napsat komentář