Menu

Sunny Money

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze
300EUR

Game Details

Sunny Money

Automat Sunny Money Online ZdarmaVýherní automat Sunny Money je automatovou hrou vytvořenou na téma, které snad nikdy nevyjde z módy. Tento výherní automat zdarma vás zahrne nekonečným přísunem vynikajícího jídla a drinků, které lidé vyhledávají během letní dovolené. Zarezervujte si vaši dovolenou také. A pro ty hráče, kteří si takovou dovolenou nemohou dopřát a raději si užijí nádhernou písečnou pláž u sebe doma, je zde skvělý výherní automat Sunny Money.

Automat Sunny Money Online Zdarma

 

Tento výherní automat obsahuje 3 válce a 9 výherních linií, na kterých vás čekají scatter symboly, neprogresivní jackpoty a wild symbolyPozadí automatu vás naplní sluncem, protože vyobrazuje nádherně modrou prosluněnou oblohu bez jediné známky po dešti. Navíc vás budou lákat i klidné mořské vlny a čistá písečná pláž. Na obzoru neuvidíte žádnou jinou osobu, takže jste tu jen vy, pláž, slunce a moře. Celá grafická stránka je velmi jednoduchá, barevná a živá. Celé vyobrazení automatu vám může připadat jako dětská kresba a připomene vám vaše dětství. Vzpomeňte si tak na některé z vašich prvních prázdnin, kdy bylo všechno perfektní, a o nic jste se nemuseli starat.

Herní funkce

Všechny symboly tohoto výherního automatu jsou spojeny s tématem pláže. Začínají od pruhovaného růžového plážového míče až po modré plážové boty a skládací podložku. Dalšími symboly jsou plážové převlékárny, zmrzlina, palmy a lehátka. Pokud chcete v tomto výherním automatu získat výhry, tak musíte najít tři stejné symboly na jedné aktivní výherní linii. Poté na váš účet přistane peněžní výhra. Některé symboly ale ve srovnání s ostatními nabízí mnohem vyšší výhry. Příkladem je plážový míč. Za tři tyto symboly získáte pouze 2 mince. Za tři symboly palmového stromu ale vyhrajete 100 mincí.

 

No comments

Napsat komentář