Menu

Snake Eyes

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Snake Eyes

Automat Snake Eyes Online ZdarmaSnake Eyes je unikátní výherní automat zdarma, který se rozkládá na 3 válcích s 27 výherními liniemi. Tento automat obsahuje hned několik inovativních funkcí, které osloví hlavně moderní hráče. Téma s hady není příliš populárním tématem, hlavně co se týče výherních automatů. Hadi jsou záhadnými tvory, kteří jsou mnohdy spojovány s nebezpečím, ale na obrazovce výherních automatů se s nimi často nesetkáte. Před tím, než se pustíte do jeho hraní, se tak musíte seznámit s jeho sázkami. Hrát můžete začít už se 40 mincemi a maximální limit sázek je 500 mincí. Tento rozsah sázek je naprosto ideální pro všechny typy hráčů.

Automat Snake Eyes Online Zdarma

V tomto automatu Snake Eyes se nezapomnělo ani na wild symboly, s bonusovými hrami se zde ale nesetkáte. Zdejší wild symboly vám ale bohatě postačí k přísunu nádherných výher. Musíte se nicméně ozbrojit trpělivostí, protože se vám může jednoduše stát, že válci zatočíte i několikrát po sobě bez žádných výher. Přesně tak. Válci můžete zatočit i 60x bez obdržení žádné výhry, a pak BUM. Objeví se výhra, která vám všechny předchozí hry vynahradí. A o tom to všechno je. Spousta hráčů upřednostňuje hry s pravidelnými výhrami, ale tento výherní automat mezi ně rozhodně nepatří. Jedná se o výherní automat zdarma, ve kterém podstoupíte opravdové riziko, ale v nabídce jsou také obrovské výhry. Výhry při tom vždy přijdou, stačí vydržet a neustále točit válci. Tento výherní automat si můžete zahrát na vašem počítači nebo notebooku, ale nebude fungovat na mobilních přístrojích. O grafické stránce vám nemůžeme říct příliš mnoho. Jedná se o průměr mezi ostatními automaty. Když se to tedy shrne, tak je tento výherní automat výjimečný hlavně samotným průběhem hry.

No comments

Napsat komentář

Přihlášení se do zpravodaje

PENÍZE ZDARMA ZA VAŠI PLATNOU EMAIL ADRESU! ZADEJTE EMAIL A OBDRŽÍTE NEJLEPŠÍ BONUSY!!!!!!

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget