Menu

Lagertha

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Lagertha

Automat Lagertha Online ZdarmaVýherní automat Lagertha pojednává o jedné částečně vymyšlené postavě, která byla údajně vikingskou bojovnicí a vládla jedné části dnešního Norska. Lagertha byla velmi silnou ženou a dodnes se o ní vypráví spousta příběhů a dokonce je jednou z hlavních postav populárního televizního seriálu Vikingové. Není se tedy čemu divit, že se Lagertha stala i předlohou pro tento výherní automat od společnosti Fugaso.

Automat Lagertha Online Zdarma

 

Tento výherní automat vám nabídne spoustu neuvěřitelných peněžních odměn i spinů zdarma. Lagertha tak i v tomto automatu osloví spoustu lidí.

Výherní automat má velmi jednoduchou grafickou stránku a celá hra se odehrává na palubě jedné vikingské lodi, která se právě vydala na novou cestu. Ovládací prvky se nachází na spodní straně herní obrazovky a jsou obklopeny dřevěnými štíty, zbraněmi a barely.

Vzhled celého automatu vám bude připomínat kreslené komiksy a je ponechán v naprosté jednoduchosti. Zvukové efekty a animace jsou nicméně propracované i do těch nejmenších detailů a dozvíte se tak, jak vlastně středověké Norsko vypadalo.

V tomto výherním automatu si můžete vsadit od 0,40 do 100 mincí na každé zatočení. Nastavení sázek je velmi jednoduché. Využijte ovládací panel, a všechny potřebné parametry budou ihned aplikovány na všech 5 válců. Po nastavení hodnoty sázek můžete využít i funkci automatické hry. Po každé získané výhře také budete mít možnost zahrát si hazardní hru nebo si zahrát bonusovou hru s výběrem z možností. V základní hře na vás čeká jackpot až v hodnotě 1000x vaší sázky.

No comments

Napsat komentář

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget