Menu

Kingdom Of Cash

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Kingdom Of Cash

Automat Kingdom Of Cash Online ZdarmaOblečte si připravené brnění, sedněte na bujného oře a postavte se čelem vašemu protivníkovi v této bitvě o srdce vaší vyvolené princezny z Království peněz.

Automat Kingdom Of Cash Online Zdarma

Tento výherní automat přenese hráče do středověku a jejich úkolem bude ujistit se, že se jednotlivé symboly nachází na těch správných pozicích pro získání těch nejvyšších nabízených výher. A když se náhodou stane, že nevyhrajete, vždy alespoň můžete spustit jednu z bonusových funkcí, které vám tento výherní automat nabídne.

Abyste zažili opravdu skvělé dobrodružství, tak musíte být připraveni a ve střehu. Zahajte tento turnaj a ujistěte se, že máte ty nejlepší šance na jeho výhru. Výherní automat Kingdom of Cash je plný malinkatých detailů s velmi kvalitní grafickou stránkou. Pozadí automatu vám nabídce jasný pohled na středověk a tehdejší souboje. Vyobrazený je zde například majestátní hrad i se svým opevněním. A díky malinkatým uličkám vedoucím mezi okny nahnutých dřevěných staveb se budete cítit, jako byste se vrátili v čase.

Herní symboly

Výherní automat Kingdom of Cash obsahuje celkem 5 válců a 25 výherních linií. Ve hře máte k dispozici veškeré potřebné ovládací prvky, které vám pomohou nastavit hodnotu vašich sázek i počet aktivních výherních linií. Symbol princezny má hned dvě funkce. Funguje jako wild symbol a může nahradit všechny ostatní herní symboly. Tři nebo více symboly princezny navíc aktivují spiny zdarma, ve kterých budou všechny výhry ztrojnásobeny.

No comments

Napsat komentář

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget