Menu

Golden Dice 3

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Golden Dice 3

Automat Golden Dice 3 Online ZdarmaGolden Dice 3 je pětiválcový výherní automat s 15 výherními liniemi. Jedná se o velmi průměrný výherní automat, ale díky své jednoduchosti se pro vás může stát velmi návykovým. V tomto výherním automatu si můžete vsadit 0,01 dolarů na výherní linii, což znamená, že minimální celková sázka činí pouhých 0,15 dolarů. Chcete-li si vsadit maximum, tak můžete nastavit až 0,05 dolarů na výherní linii. Dokonce i ty maximální sázky zůstávají velmi nízké. Upřímně řečeno, pokud jste vysokými sázkaři, tak se poměrně rychle začnete nudit. I tak vám ale radíme hrát s maximální sázkou, která zvýší vaše šance na získání výher. Vypadá to, jakoby vývojářská společnost Zeus Play měla jakýsi vzorec na to, aby hráčům vyplatila při hře s maximální sázkou ty nejvyšší výhry. Přesně tak to je i v tomto výherním automatu zdarma, až na to, že i ty nejvyšší výhry jsou i tak docela nízké. To je ale dáno celkově nízkými sázkami.

Automat Golden Dice 3 Online Zdarma

 

V tomto hracím automatu online na vás i tak čekají pořádné výhry. Vytočte si jackpot a do vaší kapsy přistane nádherná cena v hodnotě 20 000 dolarů. Nejsou zde žádné scatter symboly, žádné bonusy a dokonce ani žádné spiny zdarma. Hráčům, kteří si zvykli na výherní automaty zdarma, se tak tento výherní automat může zdát jako zastaralý. Není to ale pravda. Jedná se o naprostou klasiku, která vám umožní vychutnat si přímočarou hru bez jakýchkoli rušivých prvků. O grafické stránce toho není mnoho, co říci. Není příliš výrazná, ale i tak si zachovává skvělou barevnost. Tou nejlepší kvalitou tohoto automatu je ale jeho návykovost.

No comments

Napsat komentář

Přihlášení se do zpravodaje

PENÍZE ZDARMA ZA VAŠI PLATNOU EMAIL ADRESU! ZADEJTE EMAIL A OBDRŽÍTE NEJLEPŠÍ BONUSY!!!!!!

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget