Menu

Gingerbread Joy

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Gingerbread Joy

Automat Gingerbread Joy Zdarma OnlineJedná se o jeden z těch nejzábavnějších výherních automatů zdarma, který kdy byl na herním trhu dostupný. Nejen že vám přinese zpět sladké vzpomínky na vaše dětství, ale také vám pomůže vyhrát nádherné ceny a vyplnit si všechny vaše životní sny. Tento úžasný výherní automat zdarma pochází z dílny společnosti 1×2 gaming a naprosto vše, od grafické stránky, animací až po samotné symboly, je spojeno s čerstvě upečenými perníčky. Narazit tak můžete na perníčky všech různých tvarů, jako je například srdce, vánoční stromeček a hvězdy.

Automat Gingerbread Joy Zdarma Online

Uvnitř tohoto absolutně pohodového výherního automatu zdarma na vás čekají skvělé bonusové funkce. Bonusové funkce obsahují například scatter hvězdy, perníkového panáčka a wild hvězdy. Nemohou chybět ani spiny zdarma a násobitelé výher, které vám zaručí zábavu na té nejvyšší možné úrovni. Každý z přítomných perníčků obsahuje konkrétní výhru. Tím nejhodnotnějším perníčkem je zasněžený vánoční stromeček, který vám může vyplatit až 750x vaši úvodní sázku. Svatý perníček je hned za ním a vyplatí vám až 500x vaši úvodní sázku a následuje perníček ve tvaru srdce, které vám vyplatí 100x vaši úvodní sázku. Tento výherní automat zdarma si můžete zahrát na jakémkoli mobilním zařízení včetně iPadů, iPhonů, tabletů a chytrých telefonů.

Speciální Funkce Automatu

V tomto úžasném výherním automatu zdarma na vás čeká hned několik speciálních funkcí. Jednou z nich jsou scatter hvězdy. Tyto hvězdy vám vyplatí okamžité výhry i spiny zdarma. Máte-li dostatek štěstí a získáte-li 5 hvězd na jedné výherní linii, vyhrajete úžasnou okamžitou cenu v hodnotě 400násobku vaší sázky a 15 spinů zdarma. Spiny zdarma skrývají také vysoce hodnotné výplaty. Všechny výhry, které zde získáte, budou automaticky zdvojnásobeny. Spiny zdarma navíc obsahují i násobitele hodnoty mincí. Rozvržení tohoto výherního automatu je poměrně základní, obsahuje 5 válců a 25 výherních linií. Počet výherních linií, hodnotu mincí a počet vsazených mincí si můžete nastavit před začátkem každého kola. Maximální povolená sázka činí 62,5 mincí.

No comments

Napsat komentář

Přihlášení se do zpravodaje

PENÍZE ZDARMA ZA VAŠI PLATNOU EMAIL ADRESU! ZADEJTE EMAIL A OBDRŽÍTE NEJLEPŠÍ BONUSY!!!!!!

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget