Menu

Diablo 13

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Diablo 13

Automat Diablo 13 Online ZdarmaDiablo 13 je výherním automatem, ve kterém narazíte na bibli, démony a lebky. V celém automatu převažuje červená barva a automat vám nabídne progresivní jackpot s decentními částkami. Tak se nebojte a zahrajte si tento krví zbarvený herní automat, který na všechny strany křičí jména všech možných démonů.

Automat Diablo 13 Online Zdarma

Design tohoto výherního automatu se odkazuje na víru i na démony, ale zpracovává také trochu fantazijního světa s mágy a vílami, které jsou ale na naprosto jiné úrovni, než jsme byli doposud zvyklí. Co je hlavní inspirací tématu tohoto automatu je tak velmi těžké určit. Na nadpřirozené téma automatu odkazuje i počet výherních linií, který je celkem 13. Válců je celkem 5. V nabídce jsou normální výplaty spojené s progresivním jackpotem, který může dosáhnout až 39 000 dolarů. Automat má také spiny zdarma, scatter symboly, bonusovou hru a wild symboly.

Speciální symboly

Wild symbolem tohoto výherního automatu je strašidelný dům. Jedná se vlastně o hrad, který je z kamenů a za ním na obloze svítí krvavý měsíc a kolem poletují netopýři. Wild symbol může nahradit všechny ostatní herní symboly. Za pět wild symbolů aktivujete výhru šílených příšer, která vás dovede až k progresivnímu jackpotu. Wild symbol nemůže nahradit scatter symbol ani bonusový symbol.

Bonusovým symbolem je kouzelník a pro aktivaci bonusové hry musíte spojit tři tyto symboly. Scatter symbolem je víla, která se může objevit na prvním, třetím a pátém válci. Když získáte scatter symboly na všech těchto válcích najednou, aktivujete tím spiny zdarma.

No comments

Napsat komentář

Přihlášení se do zpravodaje

PENÍZE ZDARMA ZA VAŠI PLATNOU EMAIL ADRESU! ZADEJTE EMAIL A OBDRŽÍTE NEJLEPŠÍ BONUSY!!!!!!

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget