Menu

Mad Mechanic

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Not available Hrat automat za peníze

Game Details

Mad Mechanic

Máš FACEBOOK?

Hrací Automat Mad Mechanic Online ZdarmaVýherní automat Mad Mechanic Deluxe naleznete na platformě společnosti Apollo Games a je určen výhradně pro fanoušky období parních pohonů. Tento automat vám nabídne typické symboly plné mechanických strojů s velmi povedenou vizuální stránkou. Připojte se k týmu vynálezců, v jejichž laboratoři můžete vytvořit ty nejbestiálnější příšery. Automat vám mimo jiné nabídne také dodatečný wild symbol a hazardní hru, ve které si můžete přijít alespoň na 30 zatočení válci s dvojnásobenými výhrami.

Funkce výherního automatu

Tento výherní automat není progresivní a jedná se o novou verzi výherního automatu, který ji na trhu existuje. Automat zpracovává téma období parních strojů a jedná se o naprosto první automat s tímto tématem. Mezi symboly automatu naleznete různé části složitého mechanismu se spoustou žárovek, ale také klasické symboly hracích karet od devítky až po eso. Soundtrack i použité animace průběh hry skvěle doplňují a rozhodně vás vtáhnou do děje.

Automat se rozkládá na pěti válcích se třemi řádky a pěti výherními liniemi. Vaše sázky se mohou pohybovat od 0,25 až do 10 eur na každé zatčení. Automat Mad Mechanic Deluxe je tak skvělou volbou hlavně pro hráče s nižším herním rozpočtem. Odměna v jednom zatočení může dosahovat i přes 4000 eur.

Hrací Automat Mad Mechanic Online Zdarma

Herní symboly

Speciální symboly v této automatové hře zahrnují wild symboly a scatter symboly. Tyto symboly zároveň patří mezi ty nejštědřejší.

Pokud vytvoříte úplnou výherní kombinaci ze symbolu obrovského robota, tak získáte 10 kreditů. Chytrá asistentka vám za úplnou výherní kombinaci přidá 5 kreditů. Mezi další symboly patří například žárovky a symboly hracích karet.

 

Máš FACEBOOK?

No comments

Napsat komentář