Menu

Untamed Bengal Tiger

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Untamed Bengal Tiger

Hrací Automat Untamed Bengal Tiger Zdarma OnlineZískejte svůj odznak díky tomuto výhernímu automatu od Microgaming. Ponořte se do hluboké džungle a setkejte se s tou největší šelmou všech dob, s divokým bengálským tygrem. Toto majestátné a strašlivé zvíře se spojilo s ostatními zvířaty do série divokých výherních automatů, jako například výherní automat The Crowned Eagle, The Giant Panda a Wolf Pack. Můžeme bezpečně prohlásit, že tento výherní automat je tím nejbrutálnějším ze všech zmíněných, hlavně díky jeho ohromným speciálním funkcím a skvělé akční hře.

Hrací Automat Untamed Bengal Tiger Zdarma Online

 

Hra sama o sobě je moderním pětiválcovým video automatem s 243 výherními liniemi. A to je to nejlepší, protože hráči nebudou muset čekat příliš dlouho pro nalezení jejich výherních kombinací. Horší je to z toho hlediska, že výhry jsou zde obecně nižší. Tento výherní automat nabízí výhru až 90 000 mincí díky funkci Trailing Wilds.

Herní symboly ukazují přirozené životní prostředí bengálského tygra v celé jeho kráse. Vyobrazen tu je nádherně prosluněný deštný prales, hravá tygří mláďata a sám všemohoucí bengálský tygr. Tyto symboly díky skvělému týmu animátorů z Microgaming vždy při vytvoření výherní kombinace ožijí.

No comments

Napsat komentář