Menu

Diamonds are Forever

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Diamonds are Forever

Máš FACEBOOK?

Hrací Automat Diamonds are Forever Online ZdarmaDiamonds are Forever je výherní automat, který reprezentuje klasickou část trhu s výherními automaty. Tento výherní automat obsahuje pouze tři válce a limitovaný počet funkcí. Výherní automat Diamonds are Forever představuje spojení různých témat, takže zde symboly diamantů naleznete ve spojení s klasickými symboly sedmiček. Takové spojení je velmi běžné. K dispozici zde budete mít celkem 3 válce se 3 výherními liniemi. Celý automat je navržen skvěle, ale z velké části velmi předvídavě.

Hrací Automat Diamonds are Forever Online Zdarma

 

 

Tento výherní automat se od ostatních výherních automatů ničím neliší a nenabízí ani nic nového. Nabízí tak klasickou zábavu, při které aktivujete od 1 do 3 výherních linií. Tím největším lákadlem je bonusová funkce ve formě wild symbolu, který vám nabídne výhru ve výši až 30 000 dolarů. Při hraní pak můžete z nabízených symbolů tvořit 11 různých výherních kombinací.

Tento výherní automat zpracovává téma diamantů, ale nečekejte zde pouze diamanty. Ty jsou totiž propojeny s tradičním tématem výherních automatů zdarma, což je na válcích na první pohled vidět. Celé pozadí je s tmavě modrou barvou s kontrastními bílými válci lákadlem pro vaše oči. Grafická stránka, ač tradiční, je zde provedena velmi ostře a jasně.

Bonusovou funkcí tohoto výherního automatu je wild symbol v podobě modré sedmičky. Tento symbol vám zároveň vyplatí ty nejvyšší výhry. Sedmičky tak mohou jednak nahradit všechny ostatní hrací symboly a vytvořit tak více výherních kombinací, nebo mohou tvořit výherní kombinace samostatně.

Máš FACEBOOK?

No comments

Napsat komentář