Zlý sen jménem Max Power

Max Power v hernách – dobře, nebo špatně?

Nejprve si řekněme pár slov o tom, jak automaty Max Power vlastně vznikly. Po nástupu Vildeoloterijních terminálů, o kterém se dočtete zde se do té doby oblíbené válcové automaty, jako např. Turbo Gold, Daytona, Black Magic a další posunuly v oblíbenosti hráčů až na další pozici. Firma Synot, která je vyráběla, a díky jejich úpadku se jim hory vyrobených strojů umístěných v hernách a barech raketově vracely zpátky, musela rozhodnout jak dál. Vymyslela koncepci, která se zprvu zdála opravdu vychytanou kombinací vysokých výher videoloterijních terminálů a staré 3-válcové klasiky.

Max Power a jeho hlavní zdánlivý plus

Hlavním tahákem, jak přilákat hráče zpět k automatům Max Power byl tzv Společný Jackpot Automatů Max Power. Dodnes je všude tam, kde je Max Power. Tento Jackpot měl oproti ostatním nabízeným Jackpotům jednu obrovskou výhodu. A to tu, že byl určen pouze pro hráče té které provozovny, kde se automat nacházel. Nemohlo se tedy stát, že by naspořené penízky v podobě Jackpotu odputovaly někam jinam. Tento koncept byl (opět opakuji, že zpočátku) opravdu dobrý a k hráčům samotným velice spravedlivý.

Kde se tedy stala chyba?

Chyba se stala přímo tehdy, kdy se o těchto automatech, jejich jackpotech a hlavně o nejčastějších částkách, na kterých Jackpot padá dozvěděli podvodníčci, ba dokonce celé zločinecké organizace napojené přímo na techniky, kteří automaty vyrábějí!! Potom již pro ně začala doba plnění svých kapes na úkor těch, kteří Jackpot  pilně celou dobu plnili. Objížděli pečlivě hernu po herně a sledovali výše aktuálního Jackpotu, a když se podle jejich informací schylovalo k tomu, že by obnos padl, přijeli vybaveni nemalou částkou a ve 100% odjížděli v plusu.

O co tedy přišli hráči?

Prvotní záměr výrobce o výher z automatu byly nižší procenta vyplácené přímo ze hry a část utržených peněz vkládat do Jackpotu. Pokud jim tento Jackpot vybrali výše zmínění kumpáni, na hráče samotné zbylo samozřejmě o dost ponížené procento ve formě zpětných výplat jejich vkladů.

Mě samotnému přijde toto jako hrubé a šíleně nefér vůči hráčům po celé Republice!!

Online Max power a jeho výherní poměr

Díky těmto nekalým praktikám se výplatní poměr Max Powerů v hernách držel jen něco nad 50%!! Hráči mohli na výhru ze hry prakticky zapomenout. Oproti tomu jeho Online verze nebyla ničím ovlivněna, a její výplatní poměr v CASINU BET365 se drží na neuvěřitelných 98%!! A to už je sakra rozdíl, nemyslíte? Neváhejte, zaregistrujte se a přesvědčte se na vlastní kůži!

 

Vyzkoušej tu pravou Max Power výhernost!

 

Zaregistruj se na Bet365

 

  • To se mi líbí
    0
5EUR

Comments:

2 Comments

  1. franta 19.6.2014 at 21.18 - Reply

    děkují

Zanechte Komentar, nebo se pochlubte nejvyssi vyhrou

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>