Menu

Totem Quest

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Totem Quest

Výherní Automat Totem Quest Online Zdarma Totem Quest není pouze výherním automatem zdarma. Jedná se také o způsob, jak se přesunout do minulosti a strávit kvalitní čas s domorodými Američany. Tvůrcem tohoto výherního automatu zdarma je světoznámá vývojářská společnost Games OS, která je známá svojí tvorbou špičkových výherních automatů zdarma s úchvatnými vizuálními prvky a velkým výherním potenciálem. I tento výherní automat odpovídá této jejich reputaci. Díky zvolenému tématu narazíte na symboly totemů, které byly od pradávna symboly štěstí a bohatství. I v tomto výherním automatu zdarma jistě přinesou spoustu štěstí všem jeho hráčům. Míra návratnosti k hráčům v hodnotě dosahující téměř 100 % je toho skvělým důkazem.

Výherní Automat Totem Quest Online Zdarma

 

Design tohoto výherního automatu zdarma je velmi silným prvkem. Je plynulý a naprosto dokonale znázorňuje kulturu domorodých Američanů a jejich historii. V podstatě se jedná o pětiválcový výherní automat zdarma s 25 výherními liniemi. Proces sázení se pak odvíjí právě od těchto výherních linií. Jednou z možností nastavení je změna hodnoty vsazených mincí na každou linii. Na druhou stranu můžete ale také změnit počet aktivních výherních linií na každé zatočení. Aktivovat jich můžete od 1 do 25. Podle ovládacího panelu dosahuje maximální sázka tohoto výherního automatu 125 dolarů. Pokud budete hrát s touto částkou, tak na vás čeká nejvyšší výhra dosahující 10 000 dolarů. V tomto online automatu nenarazíte na žádný wild ani scatter symbol, nečekejte tak příliš mnoho možností na bonusové zvýšení vašich výher.

No comments

Napsat komentář

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget