Menu

Royal Wild

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Royal Wild

Výherní Automat Royal Wild Online ZdarmaVýherní automat Royal Wild je velmi zajímavou automatovou hrou, které skvěle pobaví jak nové, tak i zkušené hráče. Téma tohoto automatu online bylo inspirováno statečnými rytíři a strašlivými draky. Jednotlivé symboly dodávají celé hře tajemnost a hra je tak mnohem zajímavější a atraktivnější. Pokud si ale přejete vyhrát opravdu hodnotné částky, tak seberte svoji odvahu a vsaďte si v tomto automatu maximum. Jednotlivé symboly a herní funkce vás pak při cestě za vašimi vysněnými výhrami doprovodí.

Výherní Automat Royal Wild Online Zdarma

 

Tento výherní automat obsahuje celkem 5 výherních linií, které se rozkládají na 3 válcích. Rozptyl výher dosahuje úrovně 7 a v celém automatu bylo použito 10 symbolů. Každý symbol vám přinese jinou výhru a je dobré si hodnotu jednotlivých výher dopředu zapamatovat. Nejvyšší výhra dosahuje 1070x hodnoty vaší sázky a jedná se o naprosto skvělou částku pro začínající hráče. Další výhodou tohoto automatu je jeho dostupnost v různých jazycích. Hráči určitě narazí na jazyk, kterému rozumí.

Tento výherní automat vám při hraní dovolí vytvořit si vlastní strategii, která vám při získání výher může pomoci. Narazit ale můžete například i na záhadný symbol, který vám přinese záhadnou výhru. Samozřejmostí jsou pak wild symboly, které vám pomohou vytvořit mnohem více výherních kombinací.

Herní symboly

Výherní automat Royal Wild vám nabídne celou řadu hodnotných symbolů, které vám vyplatí vysoké výhry. Ty zahrnují například draky, záhadné symboly a wild symboly. Než se ale pustíte do točení válci, nastavte si nejdříve hodnotu svých výher. Soustřeďte se na speciální symboly a sledujte, jak váš herní účet roste.

No comments

Napsat komentář

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget