Menu

Rodeo Drive

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Rodeo Drive

Výherní Automat Rodeo Drive Online ZdarmaRodeo Drive je vysoce kvalitní výherní automat zdarma v Hollywoodském stylu, který hráčům nabízí notnou dávku zábavy. Mimo super skvělých výher má pro vás tento úžasný výherní automat zdarma ochutnávku života v Hollywoodu. A aby tento výherní automat zobrazoval opravdový Hollywood, použila vývojářská společnost Habanero při jeho tvoření jen tu nejkvalitnější grafickou stránku a animace. Naprosto vše, na co v tomto výherním automatu narazíte, je nějak spojeno s Hollywoodem. To platí i pro doprovodnou hudbu. Hraní výherního automatu Rodeo Drive je tak opravdovým prožitkem. Automat je zábavný, vtipný a v každém ohledu nádherný a atraktivní.

Výherní Automat Rodeo Drive Online Zdarma

 

V tomto skvělém herním automatu zdarma narazíte na třpytivé telefony, psí kabelky, recepční, drahé kabelky, parkovací lístky, drahé šperky a další symboly spojené s Hollywoodem. Ke všem symbolům se pojí různé výhry. Jejich hodnota se pohybuje od 12 500 do 2 mincí. Výhry závisí na velikosti sázky a konkrétní výherní kombinaci. Naprosto všechny výhry i možné výherní kombinace jsou názorně zobrazeny v tabulce výher tohoto výherního automatu. Tabulku můžete otevřít pomocí tlačítka I, které je umístěno ve spodní části herní obrazovky. Symbol půvabné dívky funguje jako wild symbol a symbol Hollywoodské hvězdy je scatter symbolem. Tyto dva symboly představují speciální funkce automatu, které dokáží výrazně zvýšit vaše výhry.

No comments

Napsat komentář

Přihlášení se do zpravodaje

PENÍZE ZDARMA ZA VAŠI PLATNOU EMAIL ADRESU! ZADEJTE EMAIL A OBDRŽÍTE NEJLEPŠÍ BONUSY!!!!!!

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget