Menu

King Tiger

Fullscreen
Light Switch
300EUR
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

King Tiger

Výherní Automat King Tiger Online Zdarma

Výherní Automat King Tiger Online Zdarma

King Tiger od společnosti NextGen je naprosto standardní, přímočarý výherní automat zdarma s velmi typickým tématem. V podstatě můžeme říci, že se jedná o jednu z těch nejvíce průměrných her, se kterými se můžete vůbec setkat. Doopravdy, v každém svém prvku – od tématu až po prezentaci –je tato hra naprosto obyčejná. Pokud právě to přitahuje vaši pozornost, tak si bezesporu tuto automatovou hru zdarma oblíbíte.

Popis výherního automatu King Tiger

Začněme s tím nejočividnějším příkladem průměrnosti této hry, její prezentací. Je jasné, že v některých jiných výherních automatech byly grafická stránka, hudba a efekty zpracovány rozhodně hůře, v jiných ale zase o mnoho lépe. Co se týče tématu hry, mohlo být zvoleno nějaké běžnější než lesní království zvířat? Podle nás opravdu ne (snad jen mimo Starověký Egypt).
V momentě, když už si myslíte, že tato hra nemůže být průměrná už v ničem jiném, přijde na řadu její průběh. Existuje snad klasičtější trojice speciálních funkcí jak hazardní hra, bonusová volná hra spouštěná scatter symboly a stackedwild symbol? Možná jedině stackedwild symbol je něčím trošku výjimečným, ale zbytek je doopravdy klasický průměr. Můžeme ještě dodat, že wild symbolem je tygr a scatter symbol je lotosový květ.

Jak hrát automat King Tiger

Jste připraveni vydat se do džungle a svést bitvu s tygřím králem o ohromný jackpot? První věcí, kterou pro to budete potřebovat je rozhodnout, kolik výherních linií chcete aktivovat. Můžete si vybrat od 1 do 20. Jakmile máte vybráno, nastavte pomocí dostupných tlačítekhodnotu vsazených mincí. Poté už jen klikněte na tlačítko spin a spusťte celou akci.
Hazardní tlačítko je aktivováno po každém výherním kole a k dispozici zde máte také funkce automatické hry.

No comments

Napsat komentář