Menu

Jolly Roger

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Jolly Roger

Výherní Automat Jolly Roger Zdarma OnlinePirátsky laděné automaty jsou běžné a snad každý větší výrobce výherních automatů má v nabídce hru na toto téma. Výherní automat Jolly Roger od Play’N’Go se jeví jako jeden z těch starších výherních automatů. Je zábavný, ale chybí mu doladění a kvalita grafiky, na kterou jste jistě zvyklí z novějších výherních automatů od stejného výrobce. Jak již ale bylo řečeno, tato hra je skvěle zkombinována a rozhodně stojí za jedno či dvě zatočení. Hra obsahuje dvě bonusové funkce, wild a scatter symboly, aby vám při pravidelné hře byl zaručen neustálý přísun výher.

Výherní Automat Jolly Roger Zdarma Online

 

Mezi vizuální stránkou a doprovodnou hudbou je v této hře jistý rozpor. Válce vydávají mechanické zvuky s cvakáním při jejich roztáčení a zastavování. Současně je tento výherní automat spíše video výherním automatem, který nevypadá, že by se vůbec snažil docílit starého mechanického vzezření. Symboly jsou provedeny jasně a čistě se základními animacemi, například zkřížením mečů. Každá výhra je také doprovázena zvukovým efektem. Výstřely z kanónů a zlaté mince vám zahrají karibskou píseň. Když se vám podaří spustit bonusovou hru, objeví se na zvláštní obrazovce také další drobné animace. Ještě jednou, jedná se o základní typ hry, která mohla být novinkou někdy na konci devadesátých let, kdy byly video automaty ještě stále něčím neobvyklým.

No comments

Napsat komentář

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget