Menu

Halloween Fruits

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Halloween Fruits

Výherní Automat Halloween Fruits Online ZdarmaVýherní automat Halloween Fruit vám přinese spoustu příležitostí na získání obrovských výher. Automat se rozkládá celkem na 5 válcích s 10 výherními liniemi. A když tyto výherní linie zaplníte těmi nejhodnotnějšími symboly, tak vyhrajete až 1000násobek vaší sázky.

Výherní Automat Halloween Fruits Online Zdarma

 

Jak je běžné i u spousty jiných online výherních automatů, je i tento výherní automat velmi jednoduchý. Jedinou speciální funkcí je zde expandující wild symbol, který vám poskytne extra možnosti výher.

Herní symboly

Tento výherní automat patří mezi klasické ovocné výherní automaty, ale neznamená to, že by každý ovocný symbol kopíroval vzhled retro automatů. Většina herních symbolů představuje symboly ovocné, ale narazíte zde i na hvězdy nebo sedmičky. Jejich grafická úprava jde ale ruku v ruce s tématem automatu, a tak se těšte na pořádně strašidelné symboly. Veškeré ovoce je naporcované, nebo v sobě má alespoň zaražený nůž a teče z nich krev nebo jejich vlastní šťáva.

Funkce automatu

Co se týče výplat, tak v naprosté většině můžete ovocným automatům důvěřovat v tom, že vám přinesou kvalitní odměny. I tento výherní automat tuto tradici splňuje a přinese vám skvělé výplaty, které ale nedosahují na astronomická čísla. Jen o to ale v tomto automatu nejde. Mimo výher vám také nabízí spoustu kvalitní zábavy, která je dostupná opravdu pro všechny.

Rozhodli jste se tento online výherní automat vyzkoušet? Tak si nejdříve nastavte hodnotu svých sázek na všech deset výherních linií (jejich počet je nastaven fixně). Hodnota sázek se může pohybovat kdekoli mezi 0,20 a 20,00 mincemi.

 

 

No comments

Napsat komentář

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget