Menu

Golden Legend

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Golden Legend

Výherní Automat Golden Legend Online ZdarmaPodívejte se do Starověké Číny a objevte pravdu o Zlaté legendě díky tomuto, poklady naplněného výhernímu automatu od Play’N’Go. Jedná se o jednoduchý hon za pokladem, při němž se snažíte získat zlaté postavičky zvířat, které jsou poschovávané napříč touto starověkou zemí. Nalézt musíte tygry, lvy, želvy, ptáky a ryby a čím víc z těchto postaviček získáte, tím více zlata si domů odnesete. Hra také obsahuje množství zábavných bonusových her, kterých můžete využít. Jedná se třeba o Wild bonus, Scatter bonus a volná zatočení.
Další skvělou zprávou je, že i když se jedná o Starověkou Čínu, tak si tento hon za pokladem můžete užít i na jakémkoli moderním mobilním zařízení včetně těch využívajících technologii iOS a Android.

Výherní Automat Golden Legend Online Zdarma

 

Poklad vypadá tak opravdově, takže se budete neustále cítit jako neohrožený průzkumník, kterému byla dána šance hledat poklad ve Starověku, a který uspěl. Zatímco většina legend je založena na mýtech a pověstech, Zlatá legenda, neboli tento výherní automat, ukazuje, že pověst o starověkém světě plném zlata je pravdivá. Také navíc nabízí další skvělé výplaty a spoustu zábavných bonusových her, stejně tak jako chytrý systém sázek, což dostane tuto 24 karátovou Zlatou legendu na váš účet!

No comments

Napsat komentář

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget