Menu

Golden Amulet

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Golden Amulet

Výherní Automat Golden Amulet Online ZdarmaVýherní automat Golden Amulet dosahuje obrovské kvality. Téma automatu je inspirováno Mayskou kulturou a automat je tak plný různých Mayských prvků a předmětů. Mezi ně patří třeba masky, vázy, sochy a poháry. Všechny tyto symboly se zobrazují na 5 válcích. Starověká Mayská civilizace je předmětem bádání historiků po dlouhá desetiletí a v současnosti se jedná o velmi populární téma pro online výherní automaty. Představivost při tvoření výherních symbolů je v každém výherním automatu opravdu velká.

Výherní Automat Golden Amulet Online Zdarma

 

Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích s 5 výherními liniemi. Minimálně si můžete vsadit 0,05 mincí, což je asi nejvhodnější sázka pro hráče, kteří nemají příliš velké herní prostředky a nechtějí podstoupit velké riziko. Jedná se o výjimečnou automatovou hru s velmi slušnou návratností. V tomto výherním automatu nebudete mít k dispozici tabulku výplat, proto, pokud chcete znát své výhry, musíte jednoduše roztočit válce a hrát. Mezi symboly, které vám vyplatí nižší výhry, patří zlaté poháry, bronzové poháry a zlaté vázy. Vyšší výhry získáte za vázy v podobě lvů, sochy králíků a sochy obličejů. Tím vůbec nejhodnotnějším symbolem je zlatý amulet a symboly z mayských legend.

Jak hrát

V rohu herní obrazovky tohoto automatu narazíte na symbol i, který označuje informace o tomto automatu. Během hraní můžete narazit na symbol zlatého amuletu, za který získáte maximální výhry v hodnotě až 12,5násobku vaší sázky. Tento symbol vám vyplatí výhry nezávisle na výherních liniích.

No comments

Napsat komentář

Přihlášení se do zpravodaje

PENÍZE ZDARMA ZA VAŠI PLATNOU EMAIL ADRESU! ZADEJTE EMAIL A OBDRŽÍTE NEJLEPŠÍ BONUSY!!!!!!

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget