Menu

Genie Wild

Fullscreen
Light Switch
300EUR
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Genie Wild

výherní automat genie wild online zdarma

O výherním automatu Genie Wild

Co byste si přáli, kdybyste přetřeli kouzelnou lampu a z ní vyletěl džin a nabídl vám tři přání? No, když vás tak vidím v blízkosti výherního automatu zdarma, tak tipuji, že by vaše tři přání zněly nějak takto: „Chci vyhrát hodně peněz, chci vyhrát hodně peněz“ … a ještě jednou „Chci vyhrát hodně peněz!“ Tento výherní automat zdarma bez registrace a omezení s 25 výherními liniemi od týmu z NextGen vám přesně toto nabízí. A k tomu navíc nabízí možnost využít volných zatočení, wild symbolu a hazardní funkce.

Popis výherního automatu Genie Wild

Hra GeniwWild není určena pro ty, kteří hledají třpytivé funkce, vymakané triky a nejmodernější prezentaci. Je určena spíše těm, kteří upřednostňují přímou hru bez zbytečných pozlátek. Co se týče bonusů, tak hra nabízí wild symbol, scatter symbol a hazardní bonusovou hru. Celá prezentace hry je velmi dobrá, ale pravděpodobně vám dech ničím nevyrazí.

Jak hrát automat Genie Wild

Naštěstí je hraní této automat hry zdarma mnohem jednodušší než získávání kouzelné lampy a tření ji pro štěstí. Vlastně vše, co musíte udělat, je naučit se následující pokyny:
Info – Kliknutím na toto tlačítko získáte další informace o hře Genie Wild.
Autoplay – Pokud si někdo z vás přeje přenechat všechnu práci počítači a jen si v pohodě užívat pohledu na ubíhající hru, tak klikněte na toho tlačítko a vyberte si odpovídající nastavení.
Lines -/+ a max – GeniwWild vám umožňuje hrát až s 25 výherními liniemi. Vyberte si, kolik výherních linií aktivujete pomocí těchto tlačítek.
Bet Level -/+a max – Nastavte si hodnotu mince pomocí těchto tlačítek.
Gamble (zobrazuje se pouze po kole s výhrou) – Spusťte si hazardní hru stisknutím tohoto tlačítka. Uhodněte správnou karetní barvu a zčtyřnásobte vaši výhru, uhodněte správnou barvu a zdvojnásobte vaši výhru, hádejte špatně a vše ztratíte.
Spin – Roztočte válce s aktuálním nastavením zobrazeným na vaší obrazovce.

No comments

Napsat komentář