Menu

Explosive Reels

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Explosive Reels

Výherní Automat Explosive Reels Online ZdarmaExplosive Reels je definitivně jedním z těch nejvýbušnějších a nejakčnějších výherních automatů zdarma, které jsem kdy vyzkoušel. Na rozdíl od všech podobných automatů na trhu nabízí tento výherní automat spoustu úžasných cen. Jedná se o výherní automat zdarma vytvořený společností GameArt. Jeho téma pojednává o dolování zlata a výbušninách a mimo to, že se jedná o jeden z těch nejživějších automatů zdarma, tak má i humorný nádech. A právě díky jeho celkové zábavnosti si získal opravdu vysokou oblibu, a to za rekordně krátkou dobu. Zlatá horečka je jedním z nejoblíbenějších témat ve světě výherních automatů zdarma, ale pouze pár výherních automatů si dokázalo získat takovou popularitu, jako právě tento.

Výherní Automat Explosive Reels Online Zdarma

 

A jeho oblíbenosti určitě napomohla velmi vysoká kvalita jeho designu. Na pozadí automatu je vyobrazen zlatý důl a všechny ostatní prvky, jako je grafika, animace a symboly, jsou s tímto tématem také propojeny. Dokonce i zvukové efekty evokují výbuchy a dolování zlata. Samotná hra je ale velmi jednoduchá. Pokud znáte výherní automaty společnosti GameArt, tak vám ovládací panel tohoto automatu bude velmi povědomý. Je naprosto stejný, jako u ostatních výherních automatů od této společnosti. K ovládání tohoto automatu ale nepotřebujete naprosto žádné předchozí zkušenosti. Ovládací panel je vytvořen naprosto dokonale a je opravdu uživatelsky přátelský. Hrát tento úžasný výherní automat zdarma můžete začít už po několika málo kliknutí. I v tomto výherním automatu se setkáte s tematickými i s klasickými symboly. Tím nejhodnotnějším symbolem je symbol starého muže, který vám při každém zatočení vyplatí až 2500 mincí.

No comments

Napsat komentář

Přihlášení se do zpravodaje

PENÍZE ZDARMA ZA VAŠI PLATNOU EMAIL ADRESU! ZADEJTE EMAIL A OBDRŽÍTE NEJLEPŠÍ BONUSY!!!!!!

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget