Menu

Dungeons And Dragons Treasures Of Icewind Dale

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Dungeons And Dragons Treasures Of Icewind Dale

Výherní Automat Dungeons And Dragons Treasures Of Icewind Dale Zdarma OnlineJste-li velkým fanouškem hry Dungeons and Dragons tak máte právě teď šanci na získání bohaté odměny za postavení se na místo hrdinů z fantastického světa v Dungeons and Dragons Treasure of Icewind Dale, skvělého online výherního automatu od společnosti IGT. Můžete zde zastoupit jednoho ze 4 hrdinů, kterými jsou Drizzt Do’urden, Elminster Sage z Shadowvale, Isteval a Alaeros Margaste. Vaším úkolem bude hledat zbraně a objevovat skryté poklady z Icewind Dale. Na ty můžete nejčastěji narazit v bonusových hrách představujících wild symbol Dungeons and Dragons, funkci Dynamic stacks a bonusové vaky, které mimo jiné uvolňují volná zatočení a násobitele celé vaší sázky.

Výherní Automat Dungeons And Dragons Treasures Of Icewind Dale Zdarma Online

Jedná se o mobilní výherní automat, takže si tuto jedinečnou verzi hry Dungeons and Dragons můžete užít na vašem nejnovějším mobilním zařízení. Zrovna tak jako v Dungeons and Dragons, i zde si najde každý hráč svoji úroveň se sázkami začínajícími na 1 minci za výherní linii.
Jak jistě od místa nazvaného Icewind Dale očekáváte, ledový vítr zde fouká sníh napříč kopci, poli, lesy a také po tomto hracím poli o velikosti 5 x 3. Určitě jste ale nečekali, že by vám spadl poklad do klína bez alespoň nějaké malé nepřízně počasí.

No comments

Napsat komentář

Přihlášení se do zpravodaje

PENÍZE ZDARMA ZA VAŠI PLATNOU EMAIL ADRESU! ZADEJTE EMAIL A OBDRŽÍTE NEJLEPŠÍ BONUSY!!!!!!

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget