Menu

Crazy Grizzly Attack

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Crazy Grizzly Attack

Výherní Automat Crazy Grizzly Attack Online ZdarmaPokud se dnes chystáte do lesa, může na vás čekat opravdu velké překvapení. I když se ale náhodou stanete obětí útoku grizzlyho, tak nezoufejte. S tímto útokem totiž přijde i možnost vyhrát jackpot v celkové hodnotě až 2500násobku vaší sázky. Pozadím tohoto automatu je temný a hustý les, ve kterém narazíte i na medvědici, která už jen čeká na dlouhý zimní spánek. Tato medvědice ale byla něčím vyrušena a vypadá to, že se chystá na tu osobu, která ji vzbudila, zaútočit.

Výherní Automat Crazy Grizzly Attack Online Zdarma

 

Průběh hraní na tomto výherním automatu vypadá velmi zajímavě. Jednotlivé válce se totiž netočí, ale symboly se na sebe narovnají jako kameny padající shora. Unikátní tematické symboly automatu jsou doplněny klasickými symboly hracích karet, kterými jsou 9, 10, J, Q, K a A. Mezi tematické symboly patří medvědí stopa, houby a ryby.

Abyste v tomto výherním automatu vyhráli, musíte nejdříve na válcích najít stejné symboly. Tou nejvyšší výhrou, kterou můžete získat, je 5000x hodnota vaší sázky. Než se ale pustíte do hraní, tak si nastavte hodnotu vaší sázky. Minimální sázkou je 0,10 mincí a hraje se s 5 fixními výherními liniemi. Pokud jste připraveni hrát naplno, tak můžete vsadit až 20,00 mincí. Zahrát si můžete také verzi tohoto automatu zdarma, ale neočekávejte žádné reálné výhry.

Speciální herní funkce

Během hraní tohoto automatu nebudete mít k dispozici žádné třesoucí se válce, bonusové hry ani spiny zdarma. Speciálním symbolem tohoto automatu je expandující wild symbol, který se rozroste na celý válec pouze v případě, že může vytvořit nebo doplnit nějakou výherní kombinaci.

No comments

Napsat komentář

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget