Menu

Choo Choo Slots

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Choo Choo Slots

Výherní Automat Choo Choo Slots Online ZdarmaVýherní automat Choo Choo je jedním z těch nejkreativnějších výherních automatů zdarma online, které existují. Od samotného začátku hry je tento výherní automat naprosto okouzlující. Je velmi maličký, zabírá hrací plochu o velikosti pouze 5×3. Jeho grafická stránka a všechny ostatní herní prvky jsou s ostatními výherními automaty zdarma naprosto nesrovnatelné. Tématem tohoto výherního automatu zdarma je stará lokomotiva a k tomuto tématu se pojí naprosto vše. Výherní automat Choo Choo se tak může pyšnit neuvěřitelnou grafikou a prvotřídními animacemi. Průběh hry je definitivně jednou z nejlepších součástí automatu. Vývojářský tým společnosti Games OS zajistil, aby se na cestu vlakem Choo Choo mohli dát opravdu všichni. Maximální sázka tak činí 50 mincí, což je ve srovnání s ostatními výherními automaty zdarma docela nízká částka.

Výherní Automat Choo Choo Slots Online Zdarma

 

Minimální povolená sázka začíná už od 0,2 mince, ale hraní s touto částkou je v podstatě na nic a doporučujeme to jen v případě, že nemáte více peněz. Všechny šťavnaté výhry jsou totiž spojeny s mnohem vyššími sázkami. Podle tabulky výplat je tou nejvyšší výhrou 2000 mincí, které získáte při hře s maximální sázkou. Výherní kombinace zde můžete tvořit celkem na 25 výherních liniích, které jsou na válcích skvěle rozprostřeny. Pokud nechcete hrát s plným počtem, tak můžete nastavit počet aktivních výherních linií i nižší. Opět ale radíme hrát s tím nejvyšším možným počtem, protože snížení počtu výherních linií má za následek snížení frekvence výher.

No comments

Napsat komentář

Přihlášení se do zpravodaje

PENÍZE ZDARMA ZA VAŠI PLATNOU EMAIL ADRESU! ZADEJTE EMAIL A OBDRŽÍTE NEJLEPŠÍ BONUSY!!!!!!

Sleduj nás na Facebooku

Facebook Pagelike Widget